Humanitární krize

Sedm dní po začátku válečné invaze Ruska na Ukrajinu jsme uspořádaly dva večery Úvodu do EA, kterých se zúčastnilo celkově přes 500 účastníků! Dalších 500 pracovníků jsme proškolily v rámci vzdělávání pro dobrovolníky Červeného kříže. 

Bylo nám ctí, ve spolupráci s Cathy Lawi a jejím mezinárodním týmem, zorganizovat první výcvik EA na Ukrajině. 

https://www.facebook.com/emotionaidcommunity/videos/742689667056664

Velice si vážíme ochoty pomoci našich terapeutů, sociálních pracovníků, záchranných složek, KACPU i NACPU, Červeného kříže a dalších, kteří využívají potenciál Protokolu 5ti kroků EA. 

Stále jsou k dispozici materiály v Ukrajinštině, které nabízíme k užití v práci s komunitami i s jednotlivci. Pokud máte zájem o bližší seznámení s metodou, doporučujeme INTRO a následně Výcvikový kurz. Pokud chcete EA předávat dál, doporučujeme navazující Kurz pro facilitátory. 

Protokoly ke stažení

Čeština

Ukrajinština

Ruština

Pro stažení klikněte pravým tlačítkem na obrázek, objeví se Vám lišta s možností „uložit obrázek jako“ a můžete si ho uložit. 

Pokud budete potřebovat další jazykové mutace, pište na kontaktní mail. Díky!

Vzhledem k tomu, že válečný konflikt stále nekončí, organizujeme kurz pro ty, kteří pomáhají lidem zasaženým válečným konfliktem na Ukrajině. Naučíte se zde jak používat protokol 5 kroků EmotionAid v různých situacích z praxe. Krátce (nejedná se o plný výcvik) vám představíme nástroj, který účinně a rychle snižuje hladinu akutního stresu a jeho symptomy. Jeho použití nyní ocení všichni, kdo nyní pomáhají lidem, zasaženým válkou na Ukrajině. Těchto 5 snadných kroků může pomoci ke snížení stresu nás pomáhajících a jako účinný nástroj při práci klienty v terapii i jinde.

Určeno pro: 

– psychoterapeuty
– SEP
– bodyterapeuty
– psychology, pedagogy
– lékaře, zdravotníky
– dobrovolníky

Setkáním vás provází 
Mgr. Zlata Koštejnová a Mgr. Tereza Koryntová

 
 
 
 

Máte-li zájem o školení EmotionAid, prosím, kontaktujte nás na kurzemotionaid@gmail.com.